Наші нагороди

Компанія "Волинські Солодощі"

Виробничі потужності ТМ «Волинські солодощі» знаходяться у мальовничому передмісті Луцька. Історія виробництва починається з 1998 р., коли невеликий колектив на чолі з підприємцем Шоломовичем Ростиславом Трохимовичем розпочав виготовлення східних солодощів: козинаків та халви, які неодноразово ставали переможцями регіональних та всеукраїнських конкурсів.
Згодом було налагоджено виробництво шоколадних цукерок на основі сухофруктів, таких як чорнослив, курага, фінік, інжир, диня, персик, груша, ананас.
З кожним роком асортимент продукції вдосконалювався та розширювався. В 2014 р. було розпочато виготовлення карамелі ручної роботи та унікальних подарункових виробів із неї.

Пріоритетними напрямками роботи сьогодні є:

  • виробництво лише натуральних високоякісних солодощів;
  • вдосконалення технологій виробництва, рецептури та дизайну упаковки;
  • розширення дистриб’юторської мережі не тільки в Україні, але й далеко за її межами.
Наша продукція відповідає всім вимогам ДСТУ, має сертифікати якості та відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Солодощі не містять консервантів, стабілізаторів та ГМО. Сировина проходить ретельний відбір та контроль якості в лабораторіях.
Продукція торгової марки «Волинські солодощі» брала участь у багатьох престижних регіональних, загальнодержавних та міжнародних кондитерських виставках і конкурсах, за що отримала дипломи і нагароди в номінаціях "Гран-Прі" 2010 р., "Гран-Прі" 2011 р., "Гран-Прі" 2012 р., "Тріумф якості" 2011 р., "Тріумф якості" 2012 р., а також увійшла в каталог "100 кращих товарів України" за 2009, 2011, 2013, 2014 рр. і отримала диплом лауреата та переможця Всеукраїнського конкурсу якості продукції.

Наші солодощі – це смачний, поживний та корисний продукт, який подарує Вам справжню насолоду смаку.

Колектив ТМ «Волинські солодощі» завжди готовий до співпраці та прагне принести клієнтам задоволення від покупки, щоб придбавши нашу продукцію один раз, Вам неодмінно захотілося стати постійним клієнтом на довгі роки.
22